Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Scrapbooking

Scrapbooking

Scrapbooking to metoda, która pozwala na stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych produktów.
Dzięki wykorzystaniu tasiemek, naklejek, stickersów, ćwieków, stempli, pieczątek dekoracyjnych, perełek w sztyfcie można ręcznie wykonać i udekorować albumy, kartki i wszelkiego rodzaju pamiątki.

Scrapbooking  Jest 58 produktów.

Podkategorie

 • Stickersy
  Stickersy to ozdobne naklejki, które idealnie nadają się na każdą okazję do wszelkiego rodzaju aktywności twórczej i artystycznej.
  Świetnie nadają się również do scrapbookingu, prac kreatywnych takich jak kartki okolicznościowe, albumy, pudełka, opakowania prezentów i wielu innych
 • Motylki stickersy
  Motylki stickersy to ozdobne naklejki, które idealnie nadają się na każdą okazję do wszelkiego rodzaju aktywności twórczej i artystycznej.
  Motylki są w efekcie 3D, a więc ślicznie błyszczą i mienią się kolorami. 
  Świetnie nadają się  do scrapbookingu, cardmakingu, prac kreatywnych takich jak kartki okolicznościowe, albumy, pudełka, opakowania prezentów i wielu innych. Można nimi również udekrować kształtki styropianowe jak np. jajka wielkanocne.
 • Perełki w sztyfcie

  Kolorowe perły w sztyfcie są niezbędne przy wszelkiego rodzaju pracach twórczych i projektach artystycznych.
  Dzięki perełkom można uzyskać niezwykle i niepowtarzalne efekty na ręcznie robionych kartkach, albumach oraz wielu innych, ponieważ mogą być stosowane na niemalże każdej powierzchni tj. drewnie, płótnch, gipsach,świecach, ścianach, tkaninach, skórach, styropianie, ceramikach, szkłach, polimerach gliny, metalu, itp.
  Dekorowanie perełkami w sztyfcie to sama przyjemność bowiem wygodny aplikator umożliwia kontrolowanie wielkości kropelek.
  Sam sposób użycia jest bardzo prosty, gdyż kropla sama się ukształtuje i utworzy pół perłę, wyschnie w ciągu 6-24godzin w zależności od wielkości kropelki.

 • Perły w płynie
  Kolorowe perły - płynna biżuteria, dekoracyjna farba na bazie wody, która dzięki aplikatorowi umożliwia je stosować i kontrolować wielkość kropelek. Doskonałe do tworzenia dekoracji na ubraniach, styropianowych kształtkach - jajkach, klach, oponkach, dzwonkach, a także niezbędne przy wykonywaniu kartek okolicznościowych, zaproszeń, zakładek do książek.
Pokazuje 1 - 58 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 58 z 58 elementów