Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Diamenciki samoprzylepne

Ozdobniczek
Twój sklep decoupage

Witaj w Ozdobniczku, najlepszym sklepie internetowym oferującym akcesoria i elementy do decoupage. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Stale poszerzamy naszą ofertę, starając się nieustannie dopasowywać do oczekiwań i wymagań naszych klientów. Na rynku decoupage działamy od wielu lat, dzięki czemu wiemy co jest najlepsze dla naszych klientów. Wszystkie produkty dobieramy ze starannością, dzięki czemu wszystko co znajdziesz w naszym sklepie decoupage wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. W naszym sklepie znajdziesz m.in. kule styropianowe, piórka, szpilki krótkie, wstążki, tasiemki, elementy do decoupage, stożek styropianowy, elementy do filcowania i wiele innych. Oczywiście nasi fachowcy służą radą i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Decoupage to nie tylko sklep internetowy, ale nasz sposób na życie oraz ogromna pasja. Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dumni, że z naszych artykułów tworzą Państwo niesamowite wzory i dekoracje. Życzymy wielu wyjątkowych pomysłów, a także przyjemności z rozwijania swojej pasji. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.

Diamenciki samoprzylepne
Diamenciki, dżety - samoprzylepne, barwne, kolorowe z klejem umieszczonym na spodzie ozdoby pozwalają na wykonanie pięknych dekoracji. Umieszczone na styropianowym jajku, oponce, kuli, dzwonku tworzą oryginalne dekoracje do domowego wnętrza, przymocowane do ramki, albumu, kartki  okolicznościowej pięknie ją ozdabiają.

Diamenciki samoprzylepne Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • 4mm
  Diamenciki kolorowe, mieniące się samoprzylepne do tworzenia niezwykłych ozdób zwłaszcza bożonarodzeniowych, ale i biżuterii. Ozdobami z wykorzystanymi dżetami diamencikami można oryginalnie wyposażyć  domowe wnętrze, ale i kartki oklicznościowe, ramki  na zdjęcia, albumy, pudełka.
 • 6mm
  Dżety diamenciki z podklejanym spodem są doskonałym elementem samodzielnie wykonywanych ozdób. Przymocowane do styropianowego dzwonka, oponki,  jajka sprawiają, że są one niezwykle efektowne. Można również używać ich do tworzenia biżuterii czy  upiększania kartek, ramek, pudełek.
 • 3mm
  Diamenciki kolorowe mieniące się samoprzylepne dżety do tworzenia niezwykłych ozdób zwłaszcza bożonarodzeniowych i biżuterii.
  Są idealną ozdobą którą można oryginalnie wykorzystać do przyzdobienia  domowego wnętrza, kartek oklicznościowych, ramek na zdjęcia,
  albumów i pudełek
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji