Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Koraliki akrylowe

Ozdobniczek
Twój sklep decoupage

Witaj w Ozdobniczku, najlepszym sklepie internetowym oferującym akcesoria i elementy do decoupage. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Stale poszerzamy naszą ofertę, starając się nieustannie dopasowywać do oczekiwań i wymagań naszych klientów. Na rynku decoupage działamy od wielu lat, dzięki czemu wiemy co jest najlepsze dla naszych klientów. Wszystkie produkty dobieramy ze starannością, dzięki czemu wszystko co znajdziesz w naszym sklepie decoupage wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. W naszym sklepie znajdziesz m.in. kule styropianowe, piórka, szpilki krótkie, wstążki, tasiemki, elementy do decoupage, stożek styropianowy, elementy do filcowania i wiele innych. Oczywiście nasi fachowcy służą radą i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Decoupage to nie tylko sklep internetowy, ale nasz sposób na życie oraz ogromna pasja. Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dumni, że z naszych artykułów tworzą Państwo niesamowite wzory i dekoracje. Życzymy wielu wyjątkowych pomysłów, a także przyjemności z rozwijania swojej pasji. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.

Koraliki akrylowe
Koraliki akrylowe, przeźroczyste, kolorowe pozwalające na wykonanie nietylko ciekawych ozdób i dekoracji, ale i służyć może jako element garderoby. Doskonale sprawdza się również w branży krawieckiej jako element firanki, obrusa. Powstają z nich bransoletki, korale, kolczyki, bowiem można je dowolnie nawlekać na tasiemkę, sznurek czy drucik.

Koraliki akrylowe Nie ma żadnych produktów

Podkategorie

  • Śnieżynki akrylowe
    Śnieżynki akrylowe, barwne, przeźroczyste stanowią doskonały dodatek do sporządzanych ozdób bożonarodzeniowych czy dekoracji do domu. Można je dowolnie mocować, kleić, nawlekać na sznurek czy drucik tworząc biżuterię, girlandy, zawieszki.
  • Kwiatuszki akrylowe
    Kwiatuszki w kilku kolorach posiadają przeźroczystą strukturę oraz dziurkę pozwalającą je dowolnie nawlekać czy to na sznurek, tasiemkę czy drucik oraz mocować klejem. Nawlekane mogą utworzyć biżuterię w postaci korali, bransoletki, kolczyków. Przyklejane dodają uroku sporządzanym dekoracjom. doskonale mocuje się je do styropianowych kształtek takich jak kula, oponka czy jajko.
  • Motylki akrylowe
    Motylki akrylowe, dekoracja stołów, dodatek do stroików, kwiatów, ozdoba kartek okolicznościowych, pudełek, ale także element garderoby czy samodzielnie wykonanej biżuterii. Można je kleić, ale i nawlekać bowiem posiadają dziurkę biegnącą wzdłuż całego motylka.