Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Promocje

Różne

Nowe produkty

Różne
Dżety, mieniąca się biżuteria, kropelki, serduszka samoprzylepne do wykonania różnorodnych ozdób od tych do dekoracji domowego wnętrza, po biżuterię osobistą, aż do przystrajania ramek, albumów, zakładek do książek, pudełek.

Różne Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Kropelki samoprzylepnne
  Dżety, kropelki samoprzylepne używane do wszelkich prac plastycznych. Oryginalne, wypukłe, miniące się, brokatowe pozwolą na stworzenie pięknych dekoracji do domu. Ozdobisz nimi kartki okolicznościowe, pudełka, ramki, prezety, zakładki do książek, albumy.
 • Biżuteria samoprzylepna
  Samoprzylepna, błyszcząca do dekoracji telefonów komórkowych, ramek, pudełek, prezentów, ale i styropinowych kształtek takich jak kula, jajko, oponka, dzwonek. Stworzysz dzięki niej efektowne ozdoby również na ubraniach.
 • Serduszka samoprzylepne
  Akrylowe, wypukłe doskonałe idealne do ozdabiania nimi styropianowych kształtek, ramek, albumów, pudełek, prezentów, bukietów kwiatów i wszelkich prac platycznych. Mogą również posłużyć jako element garderoby czy własnoręcznie zrobiona biżuteria.
 • Kwiatuszki samoprzylepne
  Samoprzylepne dostępne w kilkunastu kolorach, mieniące się kwiatuszki są doskonałe do wykonywania wszelakich prac plastycznych. Można nimi ozdabiać styropianowe kształtki, kartki okolicznościowe, albumy, ramki, pudełka, prezenty, doklejać do bukietów kwiatów tworząć efektowną dekorację.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji