Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Promocje

Szpilki

Ozdobniczek
Twój sklep decoupage

Witaj w Ozdobniczku, najlepszym sklepie internetowym oferującym akcesoria i elementy do decoupage. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Stale poszerzamy naszą ofertę, starając się nieustannie dopasowywać do oczekiwań i wymagań naszych klientów. Na rynku decoupage działamy od wielu lat, dzięki czemu wiemy co jest najlepsze dla naszych klientów. Wszystkie produkty dobieramy ze starannością, dzięki czemu wszystko co znajdziesz w naszym sklepie decoupage wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. W naszym sklepie znajdziesz m.in. kule styropianowe, piórka, szpilki krótkie, wstążki, tasiemki, elementy do decoupage, stożek styropianowy, elementy do filcowania i wiele innych. Oczywiście nasi fachowcy służą radą i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Decoupage to nie tylko sklep internetowy, ale nasz sposób na życie oraz ogromna pasja. Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dumni, że z naszych artykułów tworzą Państwo niesamowite wzory i dekoracje. Życzymy wielu wyjątkowych pomysłów, a także przyjemności z rozwijania swojej pasji. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.

Szpilki

Szpilki krótkie


Różnego rodzaju szpilki: krótkie, długie, z kolorową główką, do cekinów, z perełką do wszelkiego rodzaju zastosowań.
Szpilki znakomicie sprawdzą się podczas prac kreatywnych a także w krawiectwie. Są idealne do tworzenia bombek i jajek wstążkowych, cekinowych.

Mocowanie jest nieodzownym elementem dekoracji. Możemy wykorzystać ma...

Szpilki krótkie


Różnego rodzaju szpilki: krótkie, długie, z kolorową główką, do cekinów, z perełką do wszelkiego rodzaju zastosowań.
Szpilki znakomicie sprawdzą się podczas prac kreatywnych a także w krawiectwie. Są idealne do tworzenia bombek i jajek wstążkowych, cekinowych.

Mocowanie jest nieodzownym elementem dekoracji. Możemy wykorzystać małe, neutralne szpilki, ale także z odpowiednim zdobieniem. Różnorodność wzorów czyni technikę zdobnictwa jeszcze bardziej ciekawą, rozwijają się nasze zdolności manualne oraz kreatywność. W połączeniu z wstążkami i artykułami styropianowymi możemy tworzyć niesamowite ozdoby.

Więcej

Szpilki Nie ma żadnych produktów

Podkategorie

 • Szpilki z kolorową główką
  Ostre szpilki z kolorową główka które są niezwykle pomocne przy tworzeniu projektów kreatywnych.
  Idealne do przypinania cekinów, perełek, tasiemek, wstążeczek i wiele innych.
 • Szpilki z perłową główką
  Ostre szpilki z perłową główka które są niezwykle pomocne przy tworzeniu projektów kreatywnych oraz swym estetycznym wyglądem tworzą dekorację. Idealne do przypinania cekinów, perełek, tasiemek, wstążeczek i wiele innych.
 • Szpilki zwykłe
  Szpilki to akcesorium niezwykle pomocne w profesji krawieckiej, przy pracach kreatywnych i tworzeniu różnego rodzaju ozdób, jak np. zdobieniu cekinami kształtek styropianowych. Są ostre, różnej długości i wielkości główki.