Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Aplikacje

Nowe produkty

Aplikacje
Aplikacje materiałowe w różnych kształtach i kolorach. Bogaty wybór kwiatuszków, szlaczków, aplikacji świątecznych oraz wielu innych wzorów. Aplikacje sprzedawane są na metry i na sztuki. Dostępne są aplikacje satynowe gładkie, z lycry, z weluru, z pollycottonu. Aplikacje można wykorzystać podczas wszelkiego rodzaju prac kreatywnych, ozdabiania kulek i jajek styropianowych a także w krawiectwie

Aplikacje Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Boże Narodzenie
  Aplikacje materiałowe które swoim kształtem nawiążują do zimy i Świąt Bożego Narodzenia. Znajdują się tu bałwanki, mikołaje, gwiazdki, choinki itp.
  Można je wykorzystać do zdobienia świątecznych ozdób, bombek, wianków, dzwonków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Wielkanoc
  Aplikacje materiałowe które swoim kształtem nawiążują do Świąt Wielkiej Nocy. Znajdują się tu króliczki, kurczaki, kaczuszki itp. Można je wykorzystać do zdobienia świątecznych ozdób, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Komunia
  Różnego rodzaju aplikacje materiałowe związane z I Komunią Świetą. Znajdują się tu symbole IHS, kielichy itp. Można je wykorzystać do zdobienia różnego rodzaju ozdób, zaproszeń, winietek, sukni komunijnej czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Ślub
  Różnego rodzaju aplikacje materiałowe związane z uroczystością Ślubu. Znajdują się tu obrączki, serduszka, gołąbki itp. Można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń, winietek, kotylionów, zawieszek czy innych ozdób albo do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Kwiatki
  Aplikacje materiałowe kwiatuszki. Znajdują się te bardzo różne rodzaje kwiatuszków: słoneczniki, margaretki, stokrotki, prymulki, kwiatki duże i małe w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Można je wykorzystać do zdobienia świątecznych ozdób, bombek, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Zwierzątka
  Aplikacje materiałowe w ksztłcie różnych zwierzątek. Znajdują się tu króliczki, kurczaki, kaczuszki, motylki, bied itp. Można je wykorzystać do zdobienia świątecznych ozdób, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Na sztuki
  Aplikacje materiałowe w w różnych kształtach i różnych kolorach sprzedawane na sztuki. Można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń, kotylionów, winietek, świątecznych ozdób, bombek, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Liście
  Aplikacje materiałowe w kształcie liści o różnych rozmiarach w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń, kotylionów, winietek, świątecznych ozdób, bombek, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Szlaczki i wężyki
  Aplikacje materiałowe wężyki, zygzaki, szlaczki w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń, kotylionów, winietek, świątecznych ozdób, bombek, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Kokardki
  Aplikacje materiałowe w kształcie kokardek w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń, kotylionów, winietek, świątecznych ozdób, bombek, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Guziki
  Aplikacje materiałowe w kształcie guzików w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń, kotylionów, winietek, świątecznych ozdób, bombek, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Serca
  Aplikacje w kształcie serca, serduszek sprzedawane po pół metra lub na sztuki znajdziesz właśnie tu! Świetne do ozdabiania najróżniejszych rzeczy od ubrań, kartek, dodatków do ramek, styropianów i czego tylko zapragniesz.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów