Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Promocje

Aplikacje

Ozdobniczek
Twój sklep decoupage

Witaj w Ozdobniczku, najlepszym sklepie internetowym oferującym akcesoria i elementy do decoupage. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Stale poszerzamy naszą ofertę, starając się nieustannie dopasowywać do oczekiwań i wymagań naszych klientów. Na rynku decoupage działamy od wielu lat, dzięki czemu wiemy co jest najlepsze dla naszych klientów. Wszystkie produkty dobieramy ze starannością, dzięki czemu wszystko co znajdziesz w naszym sklepie decoupage wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. W naszym sklepie znajdziesz m.in. kule styropianowe, piórka, szpilki krótkie, wstążki, tasiemki, elementy do decoupage, stożek styropianowy, elementy do filcowania i wiele innych. Oczywiście nasi fachowcy służą radą i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Decoupage to nie tylko sklep internetowy, ale nasz sposób na życie oraz ogromna pasja. Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dumni, że z naszych artykułów tworzą Państwo niesamowite wzory i dekoracje. Życzymy wielu wyjątkowych pomysłów, a także przyjemności z rozwijania swojej pasji. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.

Aplikacje
Aplikacje materiałowe w różnych kształtach i kolorach. Bogaty wybór kwiatuszków, szlaczków, aplikacji świątecznych oraz wielu innych wzorów. Aplikacje sprzedawane są na metry i na sztuki. Dostępne są aplikacje satynowe gładkie, z lycry, z weluru, z pollycottonu. Aplikacje można wykorzystać podczas wszelkiego ro...
Aplikacje materiałowe w różnych kształtach i kolorach. Bogaty wybór kwiatuszków, szlaczków, aplikacji świątecznych oraz wielu innych wzorów. Aplikacje sprzedawane są na metry i na sztuki. Dostępne są aplikacje satynowe gładkie, z lycry, z weluru, z pollycottonu. Aplikacje można wykorzystać podczas wszelkiego rodzaju prac kreatywnych, ozdabiania kulek i jajek styropianowych a także w krawiectwie
Więcej

Aplikacje Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Boże Narodzenie
  Aplikacje materiałowe które swoim kształtem nawiążują do zimy i Świąt Bożego Narodzenia. Znajdują się tu bałwanki, mikołaje, gwiazdki, choinki itp.
  Można je wykorzystać do zdobienia świątecznych ozdób, bombek, wianków, dzwonków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Wielkanoc
  Aplikacje materiałowe które swoim kształtem nawiążują do Świąt Wielkiej Nocy. Znajdują się tu króliczki, kurczaki, kaczuszki itp. Można je wykorzystać do zdobienia świątecznych ozdób, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Komunia
  Różnego rodzaju aplikacje materiałowe związane z I Komunią Świetą. Znajdują się tu symbole IHS, kielichy itp. Można je wykorzystać do zdobienia różnego rodzaju ozdób, zaproszeń, winietek, sukni komunijnej czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Ślub
  Różnego rodzaju aplikacje materiałowe związane z uroczystością Ślubu. Znajdują się tu obrączki, serduszka, gołąbki itp. Można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń, winietek, kotylionów, zawieszek czy innych ozdób albo do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Kwiatki
  Aplikacje materiałowe kwiatuszki. Znajdują się te bardzo różne rodzaje kwiatuszków: słoneczniki, margaretki, stokrotki, prymulki, kwiatki duże i małe w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Można je wykorzystać do zdobienia świątecznych ozdób, bombek, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Zwierzątka
  Aplikacje materiałowe w ksztłcie różnych zwierzątek. Znajdują się tu króliczki, kurczaki, kaczuszki, motylki, bied itp. Można je wykorzystać do zdobienia świątecznych ozdób, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Na sztuki
  Aplikacje materiałowe w w różnych kształtach i różnych kolorach sprzedawane na sztuki. Można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń, kotylionów, winietek, świątecznych ozdób, bombek, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Liście
  Aplikacje materiałowe w kształcie liści o różnych rozmiarach w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń, kotylionów, winietek, świątecznych ozdób, bombek, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Szlaczki i wężyki
  Aplikacje materiałowe wężyki, zygzaki, szlaczki w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń, kotylionów, winietek, świątecznych ozdób, bombek, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Kokardki
  Aplikacje materiałowe w kształcie kokardek w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń, kotylionów, winietek, świątecznych ozdób, bombek, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Guziki
  Aplikacje materiałowe w kształcie guzików w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń, kotylionów, winietek, świątecznych ozdób, bombek, jajek, wianków czy do różnego rodzaju prac kreatywnych. Znakomicie nadają się do przyszywania, można nimi ozdobić czapkę, szalik, bluzkę lub co tylko zechcesz.
 • Serca
  Aplikacje w kształcie serca, serduszek sprzedawane po pół metra lub na sztuki znajdziesz właśnie tu! Świetne do ozdabiania najróżniejszych rzeczy od ubrań, kartek, dodatków do ramek, styropianów i czego tylko zapragniesz.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów