Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Cekiny

Cekiny

Cekiny do styropianu i do bombek

Błyszczące cekiny o różnych kształtach, rozmiarach i w różnych kolorach, sprzedawane przez nasz sklep, idealnie nadają się do prac decoupage, prac artystycznych czy po prostu do ozdobienia naszych ulubionych przedmiotów. Bombki styropianowe, ubrania, kartki świąteczne? Czemu nie! Dzięki cekinom wszystkie ozdoby nabiorą wyjątkowego charakteru – będą eleganckie, błyszczące i po prostu piękne. Niewątpliwą zaletą cekinów jest nie tylko ich wygląd, ale również prosty sposób mocowania. Praca z cekinami to sama przyjemność, a efekt końcowy przekracza wszelkie możliwe oczekiwania. Ich cena zależy przede wszystkim od wielkości i ilości sztuk w opakowaniu. Nasz sklep sprzedaje między innymi cekiny ozdobne i cekiny do bombek ze styropianu. Posłużą do dekorowania m.in. kartek okolicznościowych, zaproszeń, styropianu, dyplomów, zdjęć, zakładek do książek czy ozdób świątecznych. Interesują Państwa cekiny na bombki lub cekiny do ubrań czy galanterii? Zapraszamy!

Cekiny Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Cekiny 6mm

  W tej kategorii znajdą Państwo przepiękne cekiny o średnicy 6 milimetrów w różnych kolorach i o różnej wadze w woreczkach (5, 12 i 17 gramów). Ślicznie ozdobne cekiny o różnych kolorach i różnej wielkości idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac artystycznych i dekoracyjnych. Cekiny 6 mm mogą służyć do dekorowania kartek okolicznościowych, zaproszeń, dyplomów, zdjęć, bombek, ozdób świątecznych a nawet ubrań, torebek czy biżuterii. Nasz sklep zajmuje się sprzedażą akcesoriów do decoupage i DIY, a nie od dziś wiadomo, że cekiny to jedna z najlepszych ozdób, jeżeli tylko korzysta się z niej z umiarem. Chcą Państwo kupić tanio cekiny w różnych rozmiarach? Zapraszamy i zachęcamy do zamawiania większej ilości ozdób z różnych kategorii – wszystkie ozdoby są starannie pakowane i gwarantujemy, że dojdą do Państwa nieuszkodzone.

 • Cekiny 8mm

  W tej kategorii znajdą Państwo przepiękne, różnokolorowe cekiny o średnicy 8 milimetrów. Nasz sklep sprzedaje przepiękne cekiny ozdobne w różnych kolorach i o różnej wadze w woreczkach (5, 12 i 17 gramów). Śliczne, mieniące się różnymi kolorami cekiny 8 mm doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju prac artystycznych i dekoracyjnych. Nasze cekiny mogą służyć do dekorowania kartek okolicznościowych, zaproszeń, zdjęć, zakładek do książek, bombek świątecznych, ubrań, torebek a nawet biżuterii. Chcą Państwo kupić tanio cekiny w różnych rozmiarach? Interesują się Państwo decoupage i DIY? W takim razie zapraszamy i zachęcamy do zamawiania większej ilości ozdób z różnych kategorii – wszystkie ozdoby są starannie pakowane i gwarantujemy, że dojdą do Państwa nieuszkodzone i w jak najkrótszym możliwym czasie.

 • Kształtki

  Ślicznie błyszczące cekiny o różnych kolorach i kształtach: liście, kwiatki, gwiazdki, mixy.

  Idealnie nadają się wszelkiego rodzaju prac artystycznych i dekoracyjnych.

  Posłużą do dekorowania m.in. kartek okolicznościowych, zaproszeń, dyplomów, zdjęć, zakładek do książek, bombek, ozdób świątecznych, a także wielu innych.

  Można nimi również ozdabiać elementy garderoby: ubrania, torebki, biżuterię.

 • Na taśmie
  W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej jakości przepiękne cekiny na taśmie. W naszym sklepie znajdą Państwo dwie grupy cekinów z tej kategorii: pierwszą z nich to taśma cekinowa stabilna z pojedynczym rzędem cekinów (lub kilkoma rzędami), a druga to taśma z cekinami z taśmy elastycznej, na której znajdują się 3, 6 lub 9 rzędów. Cekiny w naszym sklepie występują w ogromnej ilości kolorów i rodzajów. Mogą również występować w wersji hologramowej, opalizującej lub matowej. Dzięki temu każdy może wybrać to, co dla niego będzie najlepsze i najbardziej przydatne. Cekiny są połączone sznurkiem – nie są zgrzewane. Doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju prac artystycznych i dekoracji, w szczególności do ozdabiania jajek, kul, styropianowych, kartek i odzieży. Cekiny to doskonały dodatek, który podkreśli piękno i estetykę każdego przedmiotu.
 • Cekiny w paski
  Ślicznie błyszczące cekiny o różnych kolorach w paski. Idealnie nadają się wszelkiego rodzaju prac artystycznych i dekoracyjnych. Posłużą do dekorowania m.in. kartek okolicznościowych, zaproszeń, dyplomów, zdjęć, zakładek do książek, bombek, ozdób świątecznych, a także wielu innych. Można nimi również ozdabiać elementy garderoby: ubrania, torebki, biżuterię.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji