Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Florystyka

Florystyka
Kategoria, w której znajdują się artkuły takie jak florystyczne gąbki, taśmy, organzy, fizeliny, sizal, a także ratanowe ozdoby - kule, jajka niezbędne przy wykonywaniu stroików, wianków z kwiatów sztucznych, dekorowaniu kwiatów ciętych, przystrajaniu pomieszczeń na przyjęcia okolicznościowe, stołów, krzeseł.

Florystyka Jest 23 produktów.

Podkategorie

 • Gąbka florystyczna

  Profesjonalna gąbka, pianka florystyczna przeznaczona do układania kompozycji z kwiatów żywych i sztucznych w różnego typu naczyniach dostępna w wersji gąbki suchej przeznaczonej do tworzenia kompozycji z roślin suchych, sztucznych kwiatów czy gałązek nie wymagających dostępu do wody jak i w wersji gąbki mokrej, która po położeniu w wodzie i namoczeniu tak, aby pochłonęła maksymalną ilość wody daje doskonałe podłoże kwiatom ciętym i wykonanym z nich kompozycjom.
  Gąbkę można łatwo kroić ostrym nożem i dopasowywać do kształtu naczynia
  .

 • Taśma florystyczna
  Profesjonalna, rozciągliwa, elastyczna, delikatna i cienka stosowana we florystyce doskonale maskuje punkty złączeń, druty w bukietach kwiatowych.
 • Drut florystyczny
  Cieńki drut roboczy, zwany również drutem technicznym o szerokim zastosowaniu - używany do drutowania elementów bukietów, mocowania dekoracji, nawlekania koralików w celu wykonywania biżuterii, usztywniania roślin.
 • Artykuły rattanowe
  Kule, jajka - plecione ozdoby z ratanu pozwalają  stworzyć niepowtarzalne i oryginalne dekoracje, które mogą posłużyć jako dekoracja wnętrz, okien, witryn, komponowania stroików. Idealnie sprawdzają się przy: zdobieniu kartek, pamiętników, obrazów, stołów, tworzeniu ozdób. Można przy ich pomocy wykonać lampki wystarczy do tego użyć lampek choinkowych.
 • Sizal
  Twarde i bardzo wytrzymałe włosie agawy, sianko do dekoracji kwiatów, bukietów, stroików. Doskonale nadaje się również do wypełniania pudełek prezentowych, idealny do dekorowania nim stołów na przyjęcia okolicznościowe.
 • Fizelina
  Szeroka gama, barwnej flizeliny dekoracyjnej doskonale nadającej się do dekorowania bukietów i kompozycji okolicznościowych, która znajduje bogate zastosowanie we florystyce okolicznościowej - wykonywanie kryz, kokard, przyozdabianie nią stołów weselnych i bankietowych
 • Organza
  Cieńka, przejrzysta tkanina tradycyjnie wykonywana z przędzy jedwabnej, którą można udekorowac stoły, krzesła, balustrady, schody, filary, ławki w kościele, podwiesić pod sufitem. Bogaty wybór kolorów i wzorów pozwala stworzyć wystrój według własnej fantazji.
 • Wstążki florystyczne
  Różnego rodzaju wstązki florystyczne. Idealnie nadają się do ozdobnego pakowania prezentów, tworzenia fantazyjnych kokard lub jajko ozdoba świąteczna. Sprawdzi się również jako element kompozycji, bukietów czy stroika.
 • Organzy dekoracyjne
  Piękne, przyozdobione złotymi elementami organzy dekoracyjne doskonałe, by przystroić stół, komodę, bukiet kwiatowy.
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów