Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Stojaki

Stojaki
Piękne stojaczki na bombki i jajka w różnych koloarch wzorach i rozmiarach.

Stojaki Nie ma żadnych produktów

Podkategorie

 • Stojaki na bombki
  Piękne stojaki na bombki choinkowe oraz inne elementy, umożliwiające ich ekspozycję. Występują w kilkunastu wzorach i rozmiarach w kolorze złotym i srebrnym.
  Będą znakomita ozdobą Bożonarodzeniowego stołu. Stojaki są malowane proszkowo. Bombki nigdzie nie eksponują się tak pięknie.

  Cóż by znaczyły ozdoby bez odpowiedniego wyeksponowania. Dzięki naszym stojakom nie będziesz musiał się martwić o to, gdzie powiesić własnoręcznie wykonane bombki i inne ciekawe dekoracje. Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, dlatego staramy się, jak najlepiej wkomponować się w ich wyjątkowy klimat. Nasze złote i srebrne stojaki na pewno odpowiednio ubogacą świąteczną atmosferę.

 • Stojak na jajka
  Stojaczki do ekspozycji ozdób wielkanocnych. Stojaki występują w różnych rozmiarach w kolorze złotym i srebrnym. Stojaki są malowane proszkowo. Każdy nasz stojak na jajka wykonany jest z solidnego materiału.

  Ozdoby wielkanocne należy odpowiednio zaprezentować. Szeroki wybór kształtów w najpiękniejszych kolorach pięknie wyeksponuje nasze stylowe jajka. Niesamowity charakter świąt to oprócz rodzinnych spotkań to bajecznie wyglądające wnętrze. Odpowiednio dobrany stojak będzie idealnie ubogacał wyjątkowy klimat świąt.