Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Perełki samoprzylepne

Ozdobniczek
Twój sklep decoupage

Witaj w Ozdobniczku, najlepszym sklepie internetowym oferującym akcesoria i elementy do decoupage. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Stale poszerzamy naszą ofertę, starając się nieustannie dopasowywać do oczekiwań i wymagań naszych klientów. Na rynku decoupage działamy od wielu lat, dzięki czemu wiemy co jest najlepsze dla naszych klientów. Wszystkie produkty dobieramy ze starannością, dzięki czemu wszystko co znajdziesz w naszym sklepie decoupage wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. W naszym sklepie znajdziesz m.in. kule styropianowe, piórka, szpilki krótkie, wstążki, tasiemki, elementy do decoupage, stożek styropianowy, elementy do filcowania i wiele innych. Oczywiście nasi fachowcy służą radą i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Decoupage to nie tylko sklep internetowy, ale nasz sposób na życie oraz ogromna pasja. Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dumni, że z naszych artykułów tworzą Państwo niesamowite wzory i dekoracje. Życzymy wielu wyjątkowych pomysłów, a także przyjemności z rozwijania swojej pasji. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.

Perełki samoprzylepne
Perełki poprzez posiadany na spodzie klej można dowolnie mocować na ubranich, kształtkach styropianowych, papierze tworząc kartki okolicznościowe, albumy, ozdoby na różne okazje.

Perełki samoprzylepne Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • 3mm
  Perełki samoprzylepne dzięki posiadanemu na spodzie kleju można dowolnnie mocować tworząc niezwykłe ozdoby. Dekorować można nimi styropianowe kształtki takie jak oponka, jajko, dzwonek czy kula jak również tworzyć efektowną biżuterię.
 • 4mm
  Perełki są samoprzylepne dlategoo można je dowolnie mocować na ubraniach, styropianowych kształtkach, tworzyć przy ich pomocy kartki okolicznościowe, albumy, ozdoby do dekoracji domu czy nawet biżuterię.
 • 5mm
  Perełki dżety samoprzylene, barwne, kolorowe pozwalają na wykonanie niezwykłych ozdób. Doskonale sprawdzają się przy sporządzaniu ozdób ze styropianowych kształtek. Można je również wykorzystać do ozdabiania ramek, albumów, kartek okolicznościowych, ubrań czy tworzenia biżuterii.
 • 6mm
  Dżety samoprzylepne do dekoracji styropianowych kształtek, efementów garderoby, tworzenia ozdób czy biżuterii. Artykuły takie jak jajko, kula, oponka czy dzwonek oklejone perełkami - dżetami dają niezwykły efekt końcowy sporządzanym ozdobom.
 • 8mm
  Samoprzylepne, kolorowe, mieniące się dżety doskonałe do ozdabiania kartek okolicznościowych, zaproszeń, albumów, ramek, ale i styropianowych kształtek takich jak jajko, oponka, kula, dzwonek .Można również tworzyć przy ich pomocy biżuterie, ozdoby garderoby.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów