Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Dżety samoprzylepne

Ozdobniczek
Twój sklep decoupage

Witaj w Ozdobniczku, najlepszym sklepie internetowym oferującym akcesoria i elementy do decoupage. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Stale poszerzamy naszą ofertę, starając się nieustannie dopasowywać do oczekiwań i wymagań naszych klientów. Na rynku decoupage działamy od wielu lat, dzięki czemu wiemy co jest najlepsze dla naszych klientów. Wszystkie produkty dobieramy ze starannością, dzięki czemu wszystko co znajdziesz w naszym sklepie decoupage wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. W naszym sklepie znajdziesz m.in. kule styropianowe, piórka, szpilki krótkie, wstążki, tasiemki, elementy do decoupage, stożek styropianowy, elementy do filcowania i wiele innych. Oczywiście nasi fachowcy służą radą i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Decoupage to nie tylko sklep internetowy, ale nasz sposób na życie oraz ogromna pasja. Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dumni, że z naszych artykułów tworzą Państwo niesamowite wzory i dekoracje. Życzymy wielu wyjątkowych pomysłów, a także przyjemności z rozwijania swojej pasji. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.

Dżety samoprzylepne
Dżety to perełki samoprzylepne, diamenciki, gwiazdki, biżuteria - podklejane od spodu można dowolnie umieszczać na artykułach styropianowych kulach, oponkach, jajkach tworząc niezwykle efektowne dekoracje, na stół, drzwi, do okna.

Stanowią bardzo prostą i najszybszą formę przyozdabiania różnorodnych elementów. Razem z perłami i ko...

Dżety to perełki samoprzylepne, diamenciki, gwiazdki, biżuteria - podklejane od spodu można dowolnie umieszczać na artykułach styropianowych kulach, oponkach, jajkach tworząc niezwykle efektowne dekoracje, na stół, drzwi, do okna.

Stanowią bardzo prostą i najszybszą formę przyozdabiania różnorodnych elementów. Razem z perłami i koralikami, sprawiają, że decoupage staje się sztuką, a każdy detal dopełnia całość. Szeroki zakres zastosowania, powoduje, że pasują do prawie każdej powierzchni.

Więcej

Dżety samoprzylepne Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Perełki samoprzylepne
  Perełki poprzez posiadany na spodzie klej można dowolnie mocować na ubranich, kształtkach styropianowych, papierze tworząc kartki okolicznościowe, albumy, ozdoby na różne okazje.
 • Diamenciki samoprzylepne
  Diamenciki, dżety - samoprzylepne, barwne, kolorowe z klejem umieszczonym na spodzie ozdoby pozwalają na wykonanie pięknych dekoracji. Umieszczone na styropianowym jajku, oponce, kuli, dzwonku tworzą oryginalne dekoracje do domowego wnętrza, przymocowane do ramki, albumu, kartki  okolicznościowej pięknie ją ozdabiają.
 • Gwiazdki samoprzylepne
  Samoprzylepne gwiazdki w kilku kolorach pozwalają na wykonanie efektownych dekoracji bożonarodzeniowych. Można je dowolnie mocować tworząc ozdoby na drzwi, okno, stół takie jak wianki świąteczne, stoiki, bombki, dzwonki.
 • Różne
  Dżety, mieniąca się biżuteria, kropelki, serduszka samoprzylepne do wykonania różnorodnych ozdób od tych do dekoracji domowego wnętrza, po biżuterię osobistą, aż do przystrajania ramek, albumów, zakładek do książek, pudełek.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji