Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Dżety samoprzylepne

Dżety samoprzylepne
Dżety to perełki samoprzylepne, diamenciki, gwiazdki, biżuteria - podklejane od spodu można dowolnie umieszczać na artykułach styropianowych kulach, oponkach, jajkach tworząc niezwykle efektowne dekoracje, na stół, drzwi, do okna.

Stanowią bardzo prostą i najszybszą formę przyozdabiania różnorodnych elementów. Razem z perłami i koralikami, sprawiają, że decoupage staje się sztuką, a każdy detal dopełnia całość. Szeroki zakres zastosowania, powoduje, że pasują do prawie każdej powierzchni.

Dżety samoprzylepne Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Perełki samoprzylepne
  Perełki poprzez posiadany na spodzie klej można dowolnie mocować na ubranich, kształtkach styropianowych, papierze tworząc kartki okolicznościowe, albumy, ozdoby na różne okazje.
 • Diamenciki samoprzylepne
  Diamenciki, dżety - samoprzylepne, barwne, kolorowe z klejem umieszczonym na spodzie ozdoby pozwalają na wykonanie pięknych dekoracji. Umieszczone na styropianowym jajku, oponce, kuli, dzwonku tworzą oryginalne dekoracje do domowego wnętrza, przymocowane do ramki, albumu, kartki  okolicznościowej pięknie ją ozdabiają.
 • Gwiazdki samoprzylepne
  Samoprzylepne gwiazdki w kilku kolorach pozwalają na wykonanie efektownych dekoracji bożonarodzeniowych. Można je dowolnie mocować tworząc ozdoby na drzwi, okno, stół takie jak wianki świąteczne, stoiki, bombki, dzwonki.
 • Różne
  Dżety, mieniąca się biżuteria, kropelki, serduszka samoprzylepne do wykonania różnorodnych ozdób od tych do dekoracji domowego wnętrza, po biżuterię osobistą, aż do przystrajania ramek, albumów, zakładek do książek, pudełek.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji