Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Tasiemki satynowe

Tasiemki satynowe

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości tanie wstążki satynowe. Nasz sklep gwarantuje Państwu najwyższą jakość zakupionych u nas produktów. Szeroki wybór tasiemek satynowych w różnych rozmiarach i kolorach na pewno sprawi, że Państwa dekoracje będą jeszcze piękniejsze, niż do tej pory. Wstążka satynowa może być użyta do wszelkiego rodzaju prac artystycznych: takie dekoracje będą stanowić świetną ozdobę w każdym pomieszczeniu. Przy pomocy tasiemek można udekorować zarówno salę, krzesła, stoły, jak i bukiety kwiatowe, wazony a nawet ubrania czy torebki. Oprócz tego wstążki satynowe doskonale sprawdzają się w roli kokardy, którą dekoruje się prezenty. Tasiemki w naszym sklepie wykonano z powabnej satyny, dzięki czemu jedna strona jest błyszcząca, a druga matowa. Nasze tasiemki nadają każdej dekoracji luksusu i elegancji.


Tasiemki satynowe Nie ma żadnych produktów

Podkategorie

 • Wstążki tasiemki...

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 3 mm, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.

 • Wstążki tasiemki...

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 6 mm i długości 32 metrów, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.

 • Wstążki tasiemki...

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 12 mm i długości 32 metrów, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.

 • Wstążki tasiemki...

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 25 mm i długości 32 metrów, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.

 • Wstążki tasiemki...

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 38 mm i długości 32 metrów, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.

 • Wstążki tasiemki...

  W tej kategorii znajdą Państwo wstążki i tasiemki satynowe. Każda wstążka satynowa 50 mm ma długość 32 metrów. Taśma lub wstążka może zostać wykorzystana do zdobienia na przykład kul lub jaj styropianowych, ale można ją również wykorzystać w bardziej tradycyjny sposób: na przykład do przewiązania kwiatów, krzeseł, wazonów czy po prostu udekorowania prezentu. W każdym razie tasiemka 50 mm, zwłaszcza satynowa, ma bardzo różnorodne zastosowania, a możliwości wykorzystania jej ogranicza tylko nasza wyobraźnia. W naszej ofercie znajdą Państwo przeróżne kolory: mamy kolor różowy, czerwony, błękitny, zielony, biskupi i wiele innych kolorów i odcieni. Serdecznie zachęcamy do zakupienia kilku kolorów wstążek satynowych: dzięki temu Państwa dekoracje będą jeszcze piękniejsze! Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów.

 • Wstążki tasiemki...

  W tej kategorii znajdą Państwo wstążki i tasiemki satynowe 25 mm. Długość tasiemek to 27 metrów: można je bez problemu ciąć, dzięki czemu można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemka satynowa i wstążka ma również wszechstronne zastosowanie w dekoracji: można je wykorzystać do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznościowych, a nawet do dekoracji sali, stołów, kwiatów czy samochodów! No i oczywiście nie można zapomnieć o najpopularniejszym wykorzystaniu wstążek – do wiązania kokardek i pakowania prezentów. Tasiemki, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu, to tasiemki sztywne: dzięki temu łatwiej jest pleść z nich zamierzone, dowolne kształty. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie: zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów!

 • Wstążki tasiemki...

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 25 mm i długości 25 metrów, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.