Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Tasiemki satynowe

Ozdobniczek
Twój sklep decoupage

Witaj w Ozdobniczku, najlepszym sklepie internetowym oferującym akcesoria i elementy do decoupage. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Stale poszerzamy naszą ofertę, starając się nieustannie dopasowywać do oczekiwań i wymagań naszych klientów. Na rynku decoupage działamy od wielu lat, dzięki czemu wiemy co jest najlepsze dla naszych klientów. Wszystkie produkty dobieramy ze starannością, dzięki czemu wszystko co znajdziesz w naszym sklepie decoupage wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. W naszym sklepie znajdziesz m.in. kule styropianowe, piórka, szpilki krótkie, wstążki, tasiemki, elementy do decoupage, stożek styropianowy, elementy do filcowania i wiele innych. Oczywiście nasi fachowcy służą radą i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Decoupage to nie tylko sklep internetowy, ale nasz sposób na życie oraz ogromna pasja. Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dumni, że z naszych artykułów tworzą Państwo niesamowite wzory i dekoracje. Życzymy wielu wyjątkowych pomysłów, a także przyjemności z rozwijania swojej pasji. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.

Tasiemki satynowe

Szeroki wybór tasiemek satynowych w różnych rozmiarach i kolorach. Wykorzystuje się je do wszelkiego rodzaju prac, stanowią świetną ozdobę, są bardzo istotnym elementem dekoracyjnym. Satynowe tasiemki dodają dekorowanemu elementowi koloru. Dzięki nim wszystko staje się bardziej unikatowe.

Tasiemki satynowe wykonane są z powabnej satyny, przez c...

Szeroki wybór tasiemek satynowych w różnych rozmiarach i kolorach. Wykorzystuje się je do wszelkiego rodzaju prac, stanowią świetną ozdobę, są bardzo istotnym elementem dekoracyjnym. Satynowe tasiemki dodają dekorowanemu elementowi koloru. Dzięki nim wszystko staje się bardziej unikatowe.

Tasiemki satynowe wykonane są z powabnej satyny, przez co z jednej strony jest błyszcząca, a z drugiej matowa. To bardzo piękny materiał o wszechstronnych możliwościach zastosowania. Każdej dekoracji nadaje elegancji i luksusu. Szeroki wybór kolorów umożliwia tworzenie najśmielszych dekoracji.

Więcej

Tasiemki satynowe Nie ma żadnych produktów

Podkategorie

 • Tasiemka 3mm

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 3 mm, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.

 • Tasiemki 6mm

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 6 mm i długości 32 metrów, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.

 • Tasiemki 12mm

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 12 mm i długości 32 metrów, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.

 • Tasiemki 25mm

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 25 mm i długości 32 metrów, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.

 • Tasiemki 38mm

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 38 mm i długości 32 metrów, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.

 • Tasiemki 50mm

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 50 mm i długości 32 metrów, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.

 • Tasiemki 25mm SZTYWNE

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 25 mm i długości 27metrów, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.

 • Tasiemki 25mm / 25mb

  Wstążki i tasiemki satynowe o szerokości 25 mm i długości 25 metrów, można je wykorzystać do zdobienia kul i jaj styropianowych. Tasiemki mają również wszechstronne zastosowanie w dekoracji miedzy innymi do zdobienia zaproszeń ślubnych, kartek okolicznosciowych, dekorowania sali, stołów, kwiatów, kotylionów, samochodów, koscioła, wiązania kokard, pakowania prezentów.